Прокат авто в Києві та Львові для повної свободи пересування

cars_traficДо Києва полюбляють приїжджати туристи з різних куточків світу. Для них це не лише красиве і сучасне європейське місто, а й одне з найбільш дешевих у світі міст. Нещодавно був опублікований рейтинг, за яким столиця України опинилася на 46-му місці серед інших міст за вартістю проживання для іноземців. Ціни на прокат авто у порівнянні з найдорожчими столицями світу тут теж досить помірні. Кожен турист, який приїжджає до столиці, може замовити прокат авто в Києві у компанії «Севен Карс». Популярний автопрокат 7cars.com.ua пропонує досить великий вибір машин в оренду – понад 100. Ви можете самостійно сісти за кермо орендованого авто або замовити машину уже з водієм, зручно вирішуючи усі  свої справи, звільнивши себе від водійських обов’язків.

Найвигідніше брати авто на прокат на довгий термін, тоді ціни на машину пропонуються найнижчі. Так, оренда ZAZ Lanos без водія в Києві на термін 1-3 доби обійдеться в 25 доларів, а на місяць – лише 15 доларів щодоби. Застава за транспортний засіб при цьому складає 300 доларів. А ось іномарка Skoda Fabia без водія на прокат в столиці буде коштувати 35 доларів щодоби, якщо ви берете машину на термін від одного до трьох днів. Якщо це автомобіль вам потрібен на термін більше, ніж місяць, тоді оренда авто оцінюється в 22 долари на добу. Застава при цьому зростає до 400 доларів. Швидке замовлення авто на прокат можна оформити просто на сайті компанії або по телефону в особистій розмові з менеджером.

Якщо ви бажаєте орендувати якісну машину за мінімальною ціною, то варто заглянути в розділ «Спецпропозиції» на сайті прокатної компанії «Севен Карс», де представлені машини на прокат зі знижками до 40%. Це якісні і охайні машини економ-, бізнес- та преміум-класу, а також мікроавтобуси, які пропонуються клієнтам за суперціною в рамках дисконтної акції «Тижні доступного прокату авто». Тож, якщо для вас принципово отримати послугу прокату автомобіля за найнижчою ціною, то це бажання можна легко втілити в життя просто зараз.

До речі, компанія Seven Cars надає автомобілі в прокат не лише в Києві: свою діяльність вона поширила і на ринок Львова, який здавна вважається туристичною Меккою України. Тож усім охочим доступна оренда авто в Києві та Львові за помірними цінами, залежно від класу і марки машини. Для тих, хто любить комфорт і свободу пересування, це чудова нагода насолодитися красою і незабутньою атмосферою Києва та Львова без використання громадського транспорту.