Програма тренувань Стіва Кробса

Стів Кробс з дитинства мав худорлявий тип статури, що принсило масу проблем як в школі, так і в подальшому в коледжі. Доходило до того, що хлопцеві відмовляли дівчата через його зовнішність. І коли в черговий раз його кинула дівчина, а більш масивні старшокласники розбили ніс, він сказав сам собі: «Досить!» – і пішов в тренажерний зал. У залі на нього дивилися як на прибульця, так як на першому підході в жимі лежачи його придавив гриф вагою 20 кілограм. До Стіва підійшов тренер і сказав, що це «не його» і йому краще піти на танці. Однак за хлопця заступилася якась незнайомка в спортивному трико і сказала, що буде його тренувати. Незнайомкою була його майбутня дружина, і вона дійсно зробила з нього чемпіона. Буквально за рік регулярних тренувань Стів набрав 20 кг сухої м'язової маси, а результати в жимі виросли до 120 кг на п'ять повторень.

Стероїдів хлопець не вживав, поки не вийшов на професійний рівень. Але набрати двадцять кілограм за рік – це дуже хороший результат, враховуючи, що маса була набрана без АС. Зрозуміло, в таке важко повірити, але після прочитання нижче програми, по якій він тренувався, відпадуть всі сумніви, чи це дійсно можливо.

Основні принципи тренінгу Стіва Кробса

  • Прийоми їжі повинні відбуватися в строго заданий час кожен день (навіть якщо він був у поході, він брав з собою багато контейнерів, в яких були порції їжі, і точно за таймером він відкривав свої судочки з їжею)
  • Співвідношення білків, жирів і вуглеводів: 40:10:50
  • Відмова від смаженої їжі, цукру, а також підсилювачів смаку (їжі, в якій є підсилювачі смаку)
  • На тренуванні робилося одна базова вправа і дві допоміжних
  • Відпочинок між тренуваннями – 4 дні
  • На добу випивати від двох літрів води
  • Кількість повторень в підході – шість
  • Підходів на одну вправу – не більш трьох
  • Робота з вагою 75-90% від одного повного максимуму

Власне, це все. Однак слід враховувати, що така схема працює для атлетів-початківців, які поки не вживають фармакологію. Якщо ж почати вживати АС, то кількість днів відновлення можна скоротити до одного, а то й взагалі не робити дні відпочинку.

Важливо: якщо ви не професійний культурист або спортсмен, не вживайте гормональні препарати без рекомендації спортивного лікаря! Також слід враховувати, що деякі препарати заборонені законом.

Спортивне харчування не належить до гормональних добавок, однак приймати його можна не раніше ніж через чотири місяці систематичних тренувань.

Джерело: http://www.epochtimes.com.ua/ru/krasota-i-zdorove/5-sposobov-kak-ne-poteryat-motivaciyu-vo-vremya-trenirovok-125842