Для чого встановлюються камери відеоспостереження на автостоянках

На даний момент наявність паркувальних місць біля житлових будинків, торгових центрів і офісних будівель вже не новина. Тому власники автомобілів все рідше залишають свої автомобілі просто на вулиці і все частіше користуються парковками і стоянками для автомобілів. Для того що б підвищити рівень збереження машин, на стоянках встановлюються системи відеоспостереження.

Для чого ж встановлюють цілі системи відеокамер на автостоянках? По всьому периметру встановлюються відеокамери для контролю всієї території. Так само при проникненні на територію сторонніх осіб є можливість відразу ж відреагувати. Якщо сталася крадіжка прямо з салону автомобіля, то співробітники охорони зможуть з допомогою відеозйомки розглянути і встановити особу злочинця для того що б можна було його відразу ж зловити і повернути вкрадене. За допомогою відеокамер можна зафіксувати факт проколу шин, нанесення подряпин або інших пошкоджень на автомобілі.

Факт наявності системи відеоспостереження в значній кількості знижує випадки викрадень автомобілів зі стоянок. І звичайно ж допомагають в затриманні злочинців. На деяких автостоянках діє система, за якої на територію автостоянки можуть заїжджати тільки автомобілі, чиї номери внесені до бази даних системи охорони. Співробітники охорони контролюють цілодобово величезні території, перебуваючи в одному приміщенні. Так само датчики руху, встановлені по всьому периметру, сповіщають відразу ж про моменти проникнення на територію автомобільної стоянки сторонніх осіб. Співробітники охорони відразу ж реагують, і попереджають проникнення.

Так як же професійно розташувати відеокамери і якого типу камери підійдуть для подібних цілей? Система і кількість зовнішніх відеокамер залежить від того якого розміру автостоянка. Камери обов'язково повинні володіти функцією нічної зйомки, мати високу чутливість і високу здатність для спостереження в темряві. А також поворотом об'єктива і мати термо кожухи для захисту від вологи і низьких температур. Якщо система відеоспостереження має відеореєстратор, то це дозволяє записувати інформацію, переглядати в режимі онлайн в теперішньому часі. Фактично на даний момент автостоянкам не обійтися без систем відеоспостереження. Так як вони підвищують безпеку автотранспорту і водіїв. На даний момент відеосистеми дуже доступні і дають при цьому величезні позитивні результати.